Наступного тижня у Львові почнуть підготовчі роботи з ремонту Замарстинівської

921 0
Компанія-підрядник демонтовуватиме контактні мережі електротранспорту та встановить огорожу робочої зони.
фото: Марія Стахів

фото: Марія Стахів

У понеділок, 19 лютого, фірма ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» розпочне підготовчі роботи для реконструкції вулиці Замарстинівської (від Торф’яної до Гайдамацької). Дозвіл на відповідні роботи від Державної архітектурно-будівельної інспекції ЛМР отримали сьогодні, 16 лютого. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив речник ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль.

Під час підготовчих робіт навколо робочої ділянки встановлять огорожі та спецзнаки, завезуть приміщення для робочих та демонтують контактні мережі електротранспорту.

Читайте також: У Львові збудують частину вулиці Ряшівської

Нагадаємо, ремонт Замарстинівської кілька разів відкладали. На початку серпня минулого анонсували, що ремонт вулиці розпочнуть на початку осені. Проте тільки у вересні оголосили тендер та очікувану вартість закупівлі – 90 110 686,80 грн.

На початку грудня вулицю закрили для проїзду електротранспорту. Тоді, за словами радника міського голови Львова Андрія Білого, реконструювати Замарстинівську планували на початку 2018 року.

У січні визначили переможця тендеру на реконструкцію Замарстинівської. Ним став ТОВ «Онур», який ремонтуватиме вулицю за за 84,47 млн гривень у період до двох років. 7 лютого Львівавтодор уклав із підрядником відповідну угоду.  

 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар