Політична реклама

Найчастіше у львів'ян хворіють органи дихання

738 0
У місті зменшується кількість смертей та захворювань

Як повідомив начальник управління охорони здоров’я міста Володимир Зуб, торік спостерігалось зниження показників захворюваності та поширеності хвороб у львів’ян.

Про це Твоє місто інформує прес-служба Львівської міськради.

«За результатами 2013 року спостерігається зниження показників захворюваності населення та поширеності хвороб. Найбільшу питому вагу в структурі захворюваності займали хвороби органів дихання, шкіри, сечостатевої системи, ока, системи кровообігу, кістково-м’язевої системи.

Зокрема, якщо загалом проаналізувати структуру захворюваності населення, то  найбільше – 35,7% - це хвороби органів дихання,  хвороби шкіри – 10,1%, хвороби сечостатевої системи – 7,4% та майже стільки ж – 7,3% хвороби ока.

Також варто зауважити, що за 2013 рік померло на 169 осіб менше, ніж  2012 року (6377 осіб проти 6546 осіб). Також, у порівнянні з минулим роком, на 28 осіб менше померло у працездатному віці (914 проти 942). І знову, як і в попередні роки, найбільшу питому вагу в структурі смертності становлять хвороби системи кровообігу та онкологічні захворювання», - роз’яснив начальник управління охорони здоров’я міста Володимир Зуб.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар