Політична реклама

Названо 10 продуктів, які роблять дітей розумнішими

3950 0
Якщо діти погано вчаться в школі, то проблема може полягати не в їх інтелектуальних здібностях, а в недостатньому або неправильному харчуванні для дитячого мозку.

Мозок зростаючої людини — це досить голодний орган, який поглинає величезну кількість поживних речовин з їжі, що потрапляє в організм (більше, ніж будь-який інший орган), пише vkurse.ua.

Тому, дуже важливо давати дітям правильну їжу для їх нормального розвитку. Ось десять видів продуктів, що сприятливо впливають на роботу головного мозку, які варто включити в дитячу дієту:

1. Лосось. Жирна морська риба містить корисну для мозкової функції жирну кислоту омега-3, вживання якої покращує когнітивну функцію мозку. Дитині можна давати з собою бутерброд із смаженим або тушкованим лососем і овочами (нарізаним огірком, помідором або листям салату).

2. Яйця. Жовтки містять холін, елемент що поліпшує пам‘ять. Школяреві можна на обід дати смажене яйце або омлет між двома шматочками хліба з цілісного зерна.

3. Арахісове масло. Арахіс — джерело вітаміну Е, антиоксиданту, що захищає нервові мембрани в мозку. Несолоний арахіс можна додавати в будь-які салати, а арахісове масло дуже смачне зі свіжим хлібом.

4. Цільне зерно. Людський мозок для нормального функціонування вимагає певної кількості глюкози. Цілісне зерно містить і глюкозу і клітковину (регулюючу скільки глюкози надходить у кров), а також вітаміни групи Б, що живлять нервову систему. Купуйте для себе і своїх дітей вироби з невибіленої цільної муки або печіть хліб самі.

5. Вівсянка. Овес — це кращий сніданок для дитини, тому що містить вітамін Е, Б, цинку. Ці елементи і вітаміни допоможуть вашим дітям повністю реалізувати свій інтелектуальний потенціал. Овес можна класти разом з борошном у пироги, оладки, сирники або просто обсмажувати разом з горіхами на сухій сковороді та подавати з несолодким йогуртом або молоком. Якщо ви робите овочеві і фруктові соки вранці, покладіть трохи сирої вівсянки в сік.

6. Ягоди. Полуниця, чорниця, вишня, малина, ожина та ін. містять антиоксиданти, що запобігають раковим захворюванням. Дослідження показали, що зокрема полуниця та чорниця покращують пам’ять, а насіння в малині, полуниці, ожині і суниці багаті омегою-3. Свіжі ягоди можна додавати в салат, овочеві страви, мюслі або їсти просто так.

7. Бобові. Дуже корисна квасоля, горох, нут (баранячий горох) і сочевиця, завдяки вмісту протеїну і так званих складних вуглеводів (які трохи підвищують рівень цукру в крові) і клітковини, плюс вітаміни і мінерали. Бобові можна їсти з будь-яким томатним соусом, як гарнір або як доповнення до салату.

8. Різнокольорові овочі. Помідори, брокколі, баклажани, гарбуз, морква, шпинат, болгарський перець, кукурудза — овочі яскравих насичених кольорів містять велику кількість антиоксидантів, які поновлюють пошкоджені клітини. Давайте дітям нарізані свіжі овочі або робіть соуси до макаронів з великою кількістю овочевих інгредієнтів.

9. Молоко і йогурт. Молочні продукти багаті протеїном і вітамінами групи Б — важливий компонент росту мозкової тканини, утворення нейротрансмітерів і ензимів. Купуйте дітям несолодкий йогурт, нежирну сметану, молоко, ряжанку та кефір для повноцінного сніданку перед школою.

10. Нежирна яловичина. Нежирне м‘ясо — джерело заліза та цинку, що сприяють поліпшенню когнітивної функції мозку. Вживання нежирного м’яса разом з їжею, багатою вітаміном С (помідори, болгарський перець, апельсини, полуниця) допомагають організму краще засвоювати залізо.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!