Новий тариф на проїзд в нічних автобусах почне діяти з 19 квітня

618 0
Вартість проїзду, за рішенням виконкому, становитиме 14 гривень.
фото: 4vlada.com

фото: 4vlada.com

Новий тариф на проїзд у нічних автобусах Львова розпочне діяти з п’ятниці, 19 квітня. Про це повідомили в прес-службі АТП-1, що обслуговує ці маршрути.

Нагадаємо, раніше виконком ЛМР ухвалив рішення про те, що вартість проїзду в нічних автобусах має становити 14 грн. Пільги на проїзд у автобусах не діють.

Читайте також: Автобус на Сихів — найпопулярніший серед нічних рейсів

Тариф змінили через подорожчання проїзду в автобусах загалом. Нічні маршрути запровадили, коли проїзд вдень у міських автобусах коштував 4 грн. Тоді тариф установили у два рази більший, ніж на проїзд денними маршрутками. З того часу ціна на проїзд автобусами вночі залишалася незмінною — 8 грн, — хоча проїзд денними автобусами дорожчав двічі — до 5 та 7 гривень.

У Львові курсують сім нічних автобусних маршрутах: 1Н (Залізничний вокзал – Галицьке перехрестя), 2Н (Залізничний вокзал – ТЦ «Метро»), 3Н (Залізничний вокзал – ТРЦ King Cross Leopolis), 4Н (Залізничний вокзал – проспект Червоної Калини), 5Н (Залізничний вокзал – вул. Дністерська), 6Н (пл. Різні – Рясне-2), 7Н (пл. Різні – вул. Наукова).


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар