Низку релігійних свят в Україні пропонують зробити державними

4712 0
Тепер уряд повинен обговорити це питання з Всеукраїнською радою церков, релігійними організаціями та Українським інститутом національної пам’яті
фото: Reuters

фото: Reuters

Президент України Володимир Зеленський запропонував зробити державними низку релігійних свят доручив Кабміну опрацювати це питання. Свої пропозиції президент виклав в указі.

Зокрема державними він пропонує зробити релігійні свята Рамазан-Байрам, Курбан-Байрам, Песах, Рош-Гашана, Ханука та Великдень західного обряду. 

Володимир Зеленський пропонує таким чином забезпечити конституційні права та свободи громадян, а також реалізувати рівні прав та можливості усіх вірян України.

Тепер уряд повинен обговорити це питання з Всеукраїнською радою церков, релігійними організаціями та Українським інститутом національної пам’яті, після чого винести на розгляд Верховної Ради відповідний законопроект.

Нагадаємо, у травні Володимир Зеленський пообіцяв визнати державними два найбільші ісламські свята: Курбан-байрам та Ураза-байрам.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!