Фото: ivona.bigmir.net
Сьогодні у Львівській міській раді нагородили переможців конкурсу в рамках міської програми підтримки обдарованих учнів. 30 школярів отримали грошові премії по 10 тисяч грн, більшість із них представляють фізико-математичний ліцей.
«Це переможці міжнародних, всеукраїнських інтелектуальних конкурсів, конференцій, турнірів. Ми отримали понад 60 пакетів документів, було створено конкурсну комісію, до складу якої входило представники громадськості і депутати», —цитує прес-служба Львівської міської ради слова начальниці управління освіти Львівської міської ради Зоряни Довганик.
Читайте також: Львівські школярі найкраще в Україні здали ЗНО
При визначенні переможців Керівна рада оцінювала претендентів на отримання одноразових премій Львівської міської ради обдарованій молоді м. Львова за такими критеріями:
• наявність нагород міжнародного рівня;
• наявність нагород всеукраїнського рівня;
• участь у міжнародних та всеукраїнських проектах, конференціях, конгресах, участь в онлайн-курсах, майстер-класах, тренінгах, підтверджених сертифікатом;
• участь у громадській та волонтерській діяльності; учнівському самоврядуванні;
• оцінка рекомендації;
• оцінка мотиваційного листа.
Оцінювання претендентів на отримання премій здійснювалось шляхом виставлення членами комісії оцінок, відповідно до визначених критеріїв по кожному з претендентів, після чого була виведена оцінка щодо кожного із розглянутих документів, поданих претендентами на отримання премії. Розгляд документів для отримання премії Керівна рада проводила з 15 вересня до 15 жовтня 2017 року.
Список переможців, відзначених премією Львівської міської ради в рамках Програми підтримки обдарованої молоді :
1. Андрусів Гордій Орестович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
2. Блавт Катерина-Марія Володимирівна – учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
3. Варнаков Максим Михайлович – учень навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія «Сихівська»;
4. Галамай Яна Станіславівна – учениця навчально-виховного комплексу «Школа – гімназія І-ІІІ ступенів Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких»;
5. Грицак Богдан Степанович – випускник Львівської лінгвістичної гімназії;
6. Гуцул Оксана Анатоліївна – учениця Львівської української гуманітарної гімназії імені Олени Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови;
7. Дубенська Лідія Віталіївна – учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
8. Дуглер Лія Ігорівна – учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
9. Журавель Олександра Романівна – учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
10. Коваль Дарина Василівна – учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
11. Козяк Галина Вадимівна - учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
12. Коцан Олена Степанівна – учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
13. Кузик Олег Володимирович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
14. Кузнєцов Анатолій В’ячеславович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
15. Леньо Соломія Андріївна – учениця Львівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня – гімназія»;
16. Лівочка Анастасія Павлівна – випускниця навчально-виховного комплексу «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей»;
17. Паляниця Христина Богданівна – учениця Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка»;
18. Папка Віталій Олегович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
19. Пасічник Михайло Ростиславович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
20. Патана Данило Анатолійович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
21. Проць Ольга-Роксолана Василівна – випускниця Львівської гімназії «Престиж» з поглибленим вивченням іноземних мов;
22. Романус Ярослав Ігорович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
23. Сагайдак Данило Романович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
24. Свириденко Марія Сергіївна – учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
25. Сех Тарас Володимирович – випускник Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
26. Слюзар Катерина Андріївна – учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
27. Фединяк Володимир Романович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
28. Фортуна Назарій Павлович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
29. Хабурський Устим Михайлович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
30. Янчак Артем Ігорович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.