Одну з бібліотек Львова перетворять на громадський центр розвитку

1354 0
На базі колишнього кінотеатру «Арлекіно» (вул. Городоцька, 285) у Львові створять громадський центр розвитку, доступний для маломобільних мешканців.
фото ілюстративне: www.kansas.com

фото ілюстративне: www.kansas.com

У Залізничному районі Львова на базі бібліотеки-філії №17 ЦБС для дорослих (вул. Городоцька, 285) створять громадський центр розвитку. Згідно з проектом, приміщення відремонтують і трансформують у сучасну бібліотеку нового типу – ще один громадський простір, який буде доступним і зручним для маломобільних людей.

Як розповіла Tvoemisto.tv Богдана Брилинська, головний спеціаліст відділу маркетингу і культурних індустрій управління культури Львівської міської ради, найближчим часом розроблять й оприлюднять візуалізацію цього проекту. Втілити його в життя планують упродовж 2-х років.

Читайте також: Гімназію Шептицьких у Львові перетворять у школу європейського зразка. Візуалізація

«На початку цього року будинок передали на баланс бібліотечної системи для дорослих міста Львова. Тобто юридично це буде бібліотека, – зазначила Богдана Брилинська. – Фактично ж ми працюватимемо над тим, аби перетворити це місце на центр розвитку громади. Сюди львів’яни зможуть приходити і не лише читати, а й здобувати неформальну освіту. Наприклад, вивчати англійську мову».

«Одним із пріоритетів для нас – зробити приміщення інклюзивним, доступним і зручним для маломобільних мешканців Львова. Архітектори розглядають можливість встановлення підйомника, який би доставляв людей із першого поверху на третій», – додала вона.

Як і всі бібліотеки міста, це буде безкоштовний громадський простір. Ініціатива є частиною проекту трансформації бібліотек Львова.

Підготувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар