Один із мобільних операторів в Україні підвищує тарифи на 20%

2974 0
У компанії назвали кілька причин, які спричинили підвищення тарифів.
Фото: ROBIN WORRALL, Unsplash

Фото: ROBIN WORRALL, Unsplash

Vodafone підвищить тарифи із 15 травня в середньому на 20%. Детальну інформацію про зміни користувачі тарифів отримають в повідомленнях завчасно, кажуть у компанії.

Підвищення тарифів пояснюють навантаженням на мережу, зростанням витрат на підтримку інфраструктури із покриття швидкісного інтернету там, де його раніше не було. А також відсутністю доходів від роумінгу, які раніше складали значну частину інвестицій в мережу.

Читайте також: Хто і на які карантинні доплати у Львові може розраховувати. Перелік

«З 15 травня 2020 зміняться умови тарифних лінійок RED Extra (XS, XS-2, S, M, L) RED (XS +, S, M, L), Unlim 3G, 3G +, з 27 травня 2020 року – змінюються умови лінійок Vodafone SuperNet (Start, Pro, Pro-1, Unlim), Super Net Turbo 2019 і Joice. В середньому вартість цих тарифів зміниться на 20%. Детальну інформацію про зміни користувачі тарифів отримають в повідомленнях завчасно», - йдеться у повідомленні компанії.

Водночас Vodafone обіцяє не змінювати умови тарифної лінійки Family, яка включає безлімітні дзвінки в мережі + 60 хвилин на інші мережі, безлімітний обмін повідомленнями в Viber, WhatsApp, Skype, Telegram. Також без змін залишається архівний тариф Light і Light+.

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!