Олег Сенцов презентує у Львові нову книгу. Відео

625 0
Вона вийде друком у «Видавництві Старого Лева».
Фото: Анна Паленчук

Фото: Анна Паленчук

Колишній політв’язень Олег Сенцов приїхав до Львова на презентацію книги «Маркетер», яка виходить друком у «Видавництві Старого Лева». 

Презентація відбувається у Львівській національній філармонії, що на вул. Чайковського, 7. У збірці «Маркетер» Олег Сенцов розповідає здебільшого про свої студентські роки: іспити, будні в гуртожитку і на квартирах, нестримні веселощі, безгрошів’я. Переклад українською мовою зробив Олег Осока, поданий поруч із оригіналом. Оформили збірку Оксана Йориш та Назар Гайдучик.

Читайте також: Львівське видавництво потрапило у топ-3 українського рейтингу за накладом книжок

Додамо, раніше «Видавництво Старого Лева» видало збірку «Жизня», оповідання з якої Олег Сенцов написав близько 10 років тому. Натомість тексти для «Маркетера» – це проза, яка з’явилася вже під час ув’язнення.

Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист та письменник, громадський активіст. Лауреат Премії Сахарова «За свободу думки» та Національної премії України імені Тараса Шевченка. Після анексії Криму Росією, в травні 2014 року його затримали російські силовики. Згодом його засудили до 20 років ув’язнення з відбуванням покарання у колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі. 7 вересня його та ще 34 українські в’язні, що перебували у Росії, обміняли. Тепер він житиме у Києві, оскільки повернутися до Криму, де живе його сім’я, він не може.

 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар