Олега Паску офіційно призначили головним освітянином Львівщини

1739 0
Донині обов’язки директора департаменту виконував Ігор Гайдук.
Фото: Гал-інфо

Фото: Гал-інфо

Олег Паска офіційно очолив департамент освіти і науки ЛОДА. 16 квітня його представили колективу, інформують у ЛОДА.

Олег Паска став переможцем конкурсу на цю посаду. Він є викладачем кафедри АФМ Львівської політехніки. Народився 1970 року у селищі Нижанковичі Старосамбірського району на Львівщині. Вищу освіту здобув у ЛНУ імені Івана Франка за спеціальністю «Фізик». У 2017 році захистив кандидатську дисертацію у Львівському регіональному інституті державного управління на тему: «Інститут Президентства як чинник державного управління суспільними змінами (досвід посткомуністичних країн)».

Крім освітньої галузі, Олег Паска працював головою Старосамбірської районної ради та Перемишлянської райдержадміністрації.

Додамо, що з 2016 до 2019 року департамент очолювала Любомира Мандзій, яка торік перейшла працювати в міністерство освіти, а сьогодні – тимчасово його очолила. Обов’язки керівника департаменту освіти і науки ЛОДА виконував Ігор Гайдук.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!