Відомі львів'яни записали «Молитву про Божу Мудрість». Відео

1159 0
В Україні триває робота над створенням серії відеороликів «Молитва про Божу Мудрість», присвячених 150-річчю з дня народження Праведного Митрополита Андрея Шептицького. Завдяки БО «Ukrainian Film Initiative», на сьогоднішній день, уже створено шість серій цього проекту.

Сьогоднішня серія даного проекту є вже п’ятою за ліком. У ній взяли участь – Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ та сім’я загиблого Героя України Віктора Гурняка, його дочка Юстина та дружина Ірина.

Довідка. Віктор Гурняк народився в 1987 році. Родом з села Городниця Гусятинського району на Тернопільщині. Навчався в загальноосвітній школі № 27 в Тернополі, згодом в Технічному коледжі Тернопільського Державного Технічного Університету. До «Пласту» Віктор Гурняк вступив у 14 років. Працював в щоденній газеті «20 Хвилин» та був редактором пластового часопису «Цвіт України». Брав участь в проектах Інституту Політичної Освіти та Міжнародного Республіканського Інституту. Очолював Молодіжну громадську організацію «Фундація Регіональних Ініціатив» та був прес-секретарем партія «ПОРА» в Тернопільській області. Працював фотокореспондентом інформаційного агентства УНІАН, фотографував для міжнародної інформаційної агенції REUTERS. Спільно з друзями заснував фотоагенству LUFA. У 2014 році приєднався до команди інтернет-проекту INSIDER. Протягом 2014 року Віктор був волонтером для бійців «Айдару» та інших батальйонів, а вересні того ж року пішов служити добровольцем у батальйон «Айдар». Загинув 19 жовтня 2015 року від мінометного снаряду, коли під обстрілом вивозив поранених у районі 32-го блокпосту поблизу с. Сміле (Словяносербський р-н, Луганської обл.). Похований біля пам'ятника Пласту на Меморіалі Української Галицької армії Личаківського кладовища. Разом з дружиною Іриною виховував доньку Юстину.

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар