Оркестр і хор Львівської духовної семінарії виступили у Ватикані перед Папою Франциском. Фото

6277 0
Зустріччю з Папою Франциском розпочалося Всецерковне паломництво УГКЦ до Рима з нагоди 50-річчя посвячення собору Святої Софії.
Фото: Львівська духовна семінарія Святого Духа УГКЦ/Фейсбук

Фото: Львівська духовна семінарія Святого Духа УГКЦ/Фейсбук

Учора, 28 серпня, українська делегація взяла участь в аудієнції із Папою Римським Франциском. Серед її членів були оркестр та хор Львівської духовної семінарії Святого Духа, які виступили перед Папою. Про це ідеться на фейсбук-сторінці семінарії.

«Брати-семінаристи мали унікальну нагоду прямо на площі перед базилікою святого Петра, серед численної кількості учасників аудієнції, в присутності Папи Франциска виконати декілька своїх творів. Окрім цього, по завершенні загальної зустрічі вихованці семінарії спільно з отцями-настоятелями особисто поспілкувались із Святішим Отцем та зробили пам’ятні фото», – ідеться в дописі. 

Щосереди Папа Римський Франциск на площі святого Петра у Ватикані зустрічається з паломниками. Учора тут були й українці, які приїхали до Рима до собору Святої Софії.

Семінарісти зі Львова привітали Святішого Отця, передали йому картину із зображенням семінарії, а також виступили із різними композиціями, зокрема народними, в оригінальних аранжуваннях керівника духового оркестру семінарії Андріяна Леськіва. Папа Римський лишив свій автограф на барабанних паличках одного з оркестрантів.

За словами ректора Львівської духовної семінарії Ігоря Бойка, картину із зображенням навчального закладу підготувала Оксана Крушельницька.

«Папа Франциск радо прийняв дарунок від нашої семінарії. Він радо розповів нам про українського греко-католицького священика Степана Чміля, приклад служіння якого він запам’ятав на все життя», – додає Ігор Бойко.

Як повідомляє інформаційний ресурс УГКЦ, Святійший Отець привітав учасників української делегації італійською мовою, а потім додав українською «Слава Ісусу Христу!».

Серед численних паломників були також сестри із Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, які приїхали в Рим з України та всіх місць служіння в різних частинах світу, щоби взяти участь у святкуваннях із нагоди 100-річчя народження для неба співзасновниці Згромадження блаженної Йосафати Гордашевської.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!