Останню ділянку Замарстинівської закривають на ремонт

1453 0
Повністю відкрити вулицю та відновити трамвайний рух планують на початку грудня.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

Від сьогодні, 20 травня, й до 1 грудня у Львові закрили для руху транспорту ще одну частину вулиці Замарстинівської – від Липинського до Торф’яної, де розташоване розворотне кільце.

Читайте також: Після відкриття Замарстинівської трамвай №5 курсуватиме на Коновальця. Маршрут

Днями також закрили ще одну частину вулиці з іншої сторони – від Липинського до Заводської. У зв’язку з цим міські автобусні маршрути №26 та 39 тимчасово змінять свою схему руху: автобус №39 курсуватиме через проспект Чорновола, вулиці Липинського, Хмельницького й далі за наявним маршрутом. Автобус №26 їхатиме через проспект Чорновола, вулиці Липинського, Миколайчука, Лінкольна, Тичини й далі за маршрутом.

Ділянка біля розворотного кільця до реконструкції

На ділянках, де вже замінили підземні мережі, почали прокладати трамвайні плити та замощувати бруківку. Повністю відкрити вулицю та відновити трамвайний рух планують на початку грудня.

Читайте також: Під час реконструкції на Замарстинівській зріжуть усі дерева та висадять нові

Нагадаємо, вулицю Замарстинівську закрили для проїзду електротранспорту у грудні 2017 року. Взимку торік підрядником обрали ТзОВ «Онур Конструкціон». Вартість робіт становить 84,47 млн гривень.

Частину вулиці від Липинського до Східної закрили для проїзду транспорту на початку березня рік тому та почали підготовчі ремонтні роботи – зняли дорожнє покриття, демонтували колії та електричні опори. Наприкінці квітня на вулиці зупинили роботи, а проект відправили на доопрацювання через виявлені пливучі ґрунти. 22 лютого на ремонт перекрили ділянку від Східної до Дашкевича. 

Після реконструкції, вулиця матиме дві смуги руху. Схему ОДР наразі ще коригують, аби на перехресті з вулицею Липинського трамвай не потрапляв на смугу зустрічного руху. Біля зупинок у міждеревному просторі мають облаштувати кишені для паркування, розраховані на дві припарковані паралельно до вулиці машини. Через аварійність наявні дерева зріжуть, а на їх місці посадять низькорослі.


Читайте також: