Озеленення Городоцької: біля церкви Анни висадили кулясті клени

2631 1
У п’ятницю, 17 жовтня, працівники ЛКП «Зелений Львів» висадили п’ять кулястих кленів на вулиці Городоцькій – на клумбі поблизу церкви Анни.
Фото Львівської міськради/Олександра Шутюка

Фото Львівської міськради/Олександра Шутюка

У прес-службі міської ради пояснюють, що ЛКП вирішило висадити ці дерева на знак підтримки громадських ініціатив, що розпочали озеленення Городоцької влітку, та на прохання мешканців. Нагадаємо, в липні громадські активісти посадили на роздільній смузі внизу вулиці Городоцької 11 дерев породи вишня японська «Kanzan».

Городоцька є однією з найактивніших міських магістралей міста та найбільш насиченою інженерними мережами, тому підбір саджанців здійснювався з врахуванням форми крони дерев, кореневої системи та пристосованості їх до існування в міських системах: «У результаті цього значно покращилась естетична привабливість вулиці, а також, після розвитку дерев до дорослого віку, покращиться мікроклімат у цьому місці», – розповіли в управлінні екології та благоустрою Львівської міськради.

Департамент містобудування планує навесні наступного року продовжити озеленення вулиці Городоцької.


Читайте також:

Коментарі (1)

Додати коментар
18 Жовтня, 2014 13:57
Мирон Треба ще невисоку загорожу поставити, бо е [***], які нижче вже паркуються на цьому острівці, а де дерева давніше висаджені були, вже збито два бетонні стовпці, які вмонтовані навколо дерев.