Папа Римський Франциск записав альбом рок-музики

2139 0
У такий спосіб Папа Римський Франциск проповідуватиме послання надії, віри й єдності в суспільстві за допомогою свого поп-рок альбому «Wake up» (що у перекладі з англійської означає «Прокинься»). Альбом побачить світ вже в листопаді цього року, – повідомляє американський журнал Rolling Stone.
фото: portal.lviv.ua

фото: portal.lviv.ua

Збірку пісень схвалено Ватиканом. До альбому увійшло 11 композицій з найкращих промов понтифіка, що покладено на музику. Папа Римський звертається до своїх слухачів італійською, англійською, іспанською та португальською мовами, акцентуючи увагу на основних проблемах людства: честі, екології та допомозі нужденним.

До альбому увійде 11 композицій, які присвячено проблемам світу, честі, екології та допомоги нужденним. Одну з пісень вже можна послухати тут.

Сам альбом побачить світ 27 листопада, проте вже зараз його можна замовити на сервісі iTunes.

Додатково: Понтифік став 266-м Папою Римським 13 березня 2013-го року. Його ім’я «у миру» – Хорхе Маріо Бергольо. Взяв тронне ім’я Франциск на честь засновника ордену францисканців Франциска Ассізького. Він перший Папа не з Європи, оскільки сам за походженням аргентинець,народжений в Буенос-Айресі у 1936 році. Папа Римський Франциск був вихованцем українського священника, тому неодноразово підтримував Україну, до прикладу 5 квітня 2015 року під час свого пасхального виступу понтифік побажав, щоб наша держава знову віднайшла мир і надію. А 23 серпня, напередодні Дня Незалежності України Папа Римський заявив, що молиться за Україну та її народ.

Опублікувала Мар'яна Федина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!