Парламент запровадив новий державний збір для авіаперевізників

1139 0
Його нараховуватимуть за виліт з України кожного пасажира та за кожну тонну вантажу.
Фото: Львівський аеропорт

Фото: Львівський аеропорт

Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроєкт №2424, що передбачає запровадження обов'язкового державного збору за виліт кожного авіапасажира та за відправлення або прибуття в Україну кожної тонни вантажу.

«Законопроєкт відповідає міжнародній практиці, у тому числі досвіду провідних держав світу (Іспанія, Великобританія, Франція, Німеччина, Австрія, Сполучені Штати Америки, Китай, Австралія, Узбекистан та ін.), та враховує політику Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO)», – ідеться в пояснювальній записці.

Читайте також: У львівському аеропорту обладнають ПЛР-лабораторію для пасажирів

Збір, що становитиме $0,5 на внутрішніх рейсах і $2 на міжнародних, надходитиме до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях. Тариф за тонну вантажу становитиме від $2,5 до $10.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!