У патрульній поліції на Львівщині пропонують збільшити кількість особового складу

1323 0
Кількість викликів у порівнянні з 2018 роком теж зросла.

У патрульній поліції на Львівщині пропонують збільшити кількість особового складу. Станом на зараз замість 10-12 піших нарядів працює лише три-чотири. Про це під час ток-шоу «Наші реформи» розповів Роман Пилипенко, керівник Управління патрульної поліції Львівської області.

«Ми навчилися працювати тим особовим складом, який в нас є. Але, якщо порахувати, скільки би я, як керівник, пропонував, то це може видатися захмарною цифрою. Йдеться, як мінімум, про 10-12, а то й навіть 15 піших нарядів, якщо це не центр міста. Натомість маємо три-чотири наряди. Окрім цього, треба, щоби в районі було шість машин, а сьомий борт – це командирський. Знову ж таки є тільки три-чотири машини. Однак, скажу більше, коли ми матимемо більши штат, то через пів року буде здаватися, що цього теж мало, бо збільшиться кількість задач. Але факт, що кількість особового складу треба збільшувати, залишається фактом» - каже він.

Читайте також: На Львівщині зявляться дільничні офіцери громади

За словами Романа Пилипенка, патрульна поліція дає пропозицію про збільшення частини того чи іншого підрозділу. Оптимальну кількість залишається системно вирахувати. Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!