Перед другим туром виборів потрібно знову змінити місце голосування

1405 0
Змінити місце голосування можна буде лише до 15 квітня.
Фото: novezakarpattya.com

Фото: novezakarpattya.com

Перед другим туром виборів президента України, які відбудуться 21 квітня, українці, які хочуть проголосувати не за місцем реєстрації, мають повторно змінити місце голосування у центрах реєстрації. Про це на своїй сторінці у Twitter написав Міністр юстиції Павло Петренко.

Читайте також: Хто лідирує у президентській гонці. Біографія, декларації, програми

«Звертаюся до всіх, хто голосує не за місцем реєстрації. Перед другим туром, не пізніше ніж за 5 днів, вам потрібно буде ще раз звернутися у відповідні центри реєстрації і підтвердити своє нове місце голосування», – сказав Павло Петренко.

Після того, як ЦВК офіційно оголосить результати виборів – 10 квітня, – необхідно прийти у районний відділ реєстру виборців за місцем, де розташована обрана вами для голосування ДВК і написати відповідну заяву. При собі потрібно мати:

  • паспорт або інший документ, що посвідчує особу (військовий квиток, тимчасова посвідка на проживання),
  • документ, що підтверджує обгрунтованість вашого прохання про тимчасову зміну місця голосування (довідка з роботи, місця навчання, договір оренди квартири, право власності на нерухомість, путівка в санаторій тощо),
  • копії паспорта та документу для підтвердження.

Читайте також: Якби українці читали Конституцію або Чому українські виборці завжди розчаровуються

Нагадаємо, сьогодні ЦВК опрацювала усі голоси виборців в Україні. За результатами голосування у другий тур президентських виборів виходять шоумен Володимир Зеленський (30,24%) та чинний президент Петро Порошенко (15,95%).

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар