Безкоштовний проїзд у автобусах Львівщини лишиться для 5 категорій пільговиків

11289 1
Для всіх інших категорій запроваджується 100% оплата проїзду.
Фото: vorobus.com

Фото: vorobus.com

До 15 червня місцеві органи влади на Львівщині мають ухвалити рішення про монетизацію пільг на перевезення в транспорті, у випадку відмови – за проїзд платитимуть усі, за винятком 5 категорій пільговиків, повідомляє прес-служба Асоціації перевізників Львівщини.

Відповідне рішення було ухвалено вчора, 31 травня, у Львівській обласній державній адміністрації на зібранні керівників автотранспортних підприємств Львівщини, що відбулося за ініціативою голови облдержадміністрації.

«До 15 червня 2018 року районні ради, районні державні адміністрації, міські ради та об’єднані територіальні громади відповідно до постанови Кабінету міністрів України №197 від 14 березня 2018 року зобов’язані прийняти рішення щодо монетизації транспортних пільг чи відшкодування втрат перевізникам від пільгових перевезень», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Чому проголошена Урядом монетизація пільг є фікцією

У разі неприйняття відповідного рішення органом місцевого самоврядування до вказаної дати, наголошують в Асоціації перевізників Львівщини, починаючи з 15 червня 2018 року, право безкоштовного проїзду в автобусах міського, приміського і міжміського сполучення залишається для: учасників бойових дій; бійців-добровольців АТО; осіб з інвалідністю внаслідок війни; членів сімей загиблих у війні; осіб з інвалідністю першої групи по зору та особи, що супроводжує.

Читайте також: Забрати у водія готівку. Дем’ян Данилюк про африканський транспорт Львова

«Для всіх інших пасажирів впроваджується 100% оплата вартості проїзду», – підкреслили в асоціації.

Нагадаємо, голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка повідомив, що у Львові перевізникам відшкодовуватимуть кошти за перевезення пільгових категорій населення, тому пільговиків у громадському транспорті надалі возитимуть безкоштовно.

Раніше повідомлялось, що монетизація пільг у Львові розпочнеться з 1 січня 2019 року.


Читайте також:
2 Червня, 2018 00:13
max У таких жахливих маршрутках всі пасажири мають їздити безкоштовно,ще й одержати компенсацію за дискомфорт і шок від проїзду .
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!