Перші кошти на вирішення проблеми з відходами Львів отримає наприкінці року

1633 0
Міська рада та ЄБРР підписали угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування проекту модернізації інфраструктури ТПВ. Йдеться про кредит на суму 20 млн євро та 11 млн євро грантових коштів.
фото: expres.ua

фото: expres.ua

Як зазначив директор офісу ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер, цей проект дуже важливий для міста, бо допоможе у вирішенні не лише поточних проблем у сфері відходів, але й стане першим кроком довготривалого процесу зміни ставлення до поводження з відходами. На думку банкіра, цей проект також може стати зразком для інших міст в Україні.

Читайте також: Наступного тижня у Львові почнуть проектувати сміттєспалювальний завод

Шевкі Аджунер розповів, що підготовка до оформлення кредиту йде дуже швидким темпами і кредитну угоду підпишуть у вересні або жовтні, а перший транш – наприкінці року.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що Львів отримує значні кошти на тривалий час на вигідніших умовах, аніж їх отримує держава Україна.

Передбачається, що кошти від кредиту та гранту використають для будівництва сортувальної станції, щоби розпочати роздільний збір відходів, реалізацію першого етапу реконструкції Грибовицького полігону і перший етап будівництва компостного заводу.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!