Перші нові тролейбуси Електрон Львівелектротранс отримає за півроку

1322 0
Нові тролейбуси будуть обладнані кондиціонерами.
Фото: tvoemisto.tv

Фото: tvoemisto.tv

ЛКП «Львівелектротранс» підписав угоду з СП «Електронтранс» про виготовлення та постачання 50 нових низькопідлогових тролейбусів. Тролейбуси постачатимуть поетапно. Перші мають надійти за півроку після проплати першого авансу, решта – впродовж 44 тижнів. 

Читайте також: Як курсують трамваї та тролейбуси Львова. Розклад усіх маршрутів. Інфографіка

У нових тролейбусах, на відміну від тих Електронів, що уже курсують вулицями Львова, буде кондиціонування салону, покращена система відстежування тролейбуса, зменшення шуму, вбудовані зарядки для телефону та Wi-Fi. За словами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрія Білого, ліврея нових тролейбусів враховуватиме результати конкурсу брендування. Основний колір – лимонний відтінок жовтого кольору.

Читайте також: У Львові планують відкрити нові трамвайні і тролейбусні маршрути. Інтерактивна мапа

Тендер на тролейбуси вже провели у листопаді торік. Їх купуватимуть за кошти ЄБРР. Ідеться про 17 мільйонів євро, з яких 15 млн – кредит, і 2 млн – грант. Крім закупівлі нових тролейбусів, за ці кошти мають реконструювати тролейбусні мережі та відремонтувати трамвайне депо на Промисловій і тролейбусе депо на Трускавецькій.

Вікторія Ейсмунт

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv оголосило у Львові Рік комфортного пересування. Наша редакція закликає ділитись своїм ментальним простором та долучитись до покращення міської мобільності Львова. Свої ідеї та пропозиції можна надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначити «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій. 
Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар