Перший урок у школах Львова планують присвятити річниці незалежності України

1458 0
Перший урок у новому навчальному році Міністерство освіти і науки України пропонує освітянам присвятити відзначенню 25-ї річниці незалежності України. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації.
фото: volynnews.com

фото: volynnews.com

Для учнів 1-4 класів запропонували провести урок на тему "Це наше і це твоє" з використанням мультфільмів. Цією пропозицією продовжується спільний проект Міністерства освіти і науки та телеканалу ПЛЮСПЛЮС «Це – наше і це – твоє», започаткований у вересні минулого року.

Так, учні 2-4 класів упродовж вересня-листопада 2015 року у своїх малюнках розповідали, чим вони можуть пишатися у своєму рідному краї, своїй країні. За підсумками цього конкурсу із шести сотень дитячих робіт обрали сто сімдесят одну. Розповіді учнів об’єднали у 25 більш загальних тем, що лягли в основу нового сезону мультфільму «Це – наше і це – твоє!». Мультиплікаційні фільми пропонують переглянути молодшим школярам на початку нового навчального року.

Для учнів 5-11-х класів урок 1-го вересня пропонують присвятити темі «Від проголошення Незалежності до нової України».

Разом з тим, Міністерство наголошує, що вчитель може провести Перший урок за власним сценарієм.

Окрім того, 1 вересня загальноосвітні навчальні заклади також можуть взяти участь у Всеукраїнському учнівському конкурсі «Зміни до Конституції – нове обличчя місця, де ти живеш!». Інтелектуальні змагання проводяться серед учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, зокрема, команд (класів) у три тури: І тур – шкільний; ІІ тур – районний (міський); ІІІ тур – онлайн-голосування, де визначиться переможець на всеукраїнському рівні. Варто зазначити, що цей конкурс пройде під патронатом Президента України за участю Національної Ради реформ, Міністерства освіти i науки України та за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Ради Європи, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO).


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар