Петро Порошенко підписав закон про платні дороги

847 0
Раніше відповідний законопроект ухвалила Верховна Рада.
фото: loda.gov.ua

фото: loda.gov.ua

Президент Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері будівництва та експлуатації автомобільних доріг. Про це повідомляє Економічна правда.

Законом передбачено внесення змін до законів України про концесії, про концесії на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг, про автомобільні дороги, про джерела фінансування дорожнього господарства України.

Читайте також: В Україні планують оновити ПДР для велосипедистів

Крім того, вносяться зміни в закони про відчуження земельних ділянок інших об'єктів нерухомого майна, розміщених на них, що перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності, спрямованих на вдосконалення законодавчого врегулювання будівництва і експлуатації автомобільних доріг загального користування державного значення на умовах концесії.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада прийняла законопроект про платні дороги. Згодом стало відомо, що першою платною стане дорога зі Львова до Краковця.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться сьогодні до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!