Петиція про продовження маршруту №21 до Рясне-Руського набрала необхідні пів тисячі голосів

745 0
Тепер петицію мають розглянути на одному з наступних пленарних засідань ЛМР.

Петиція про продовження маршруту №21 Головна Пошта – ТЦ «Три Слони» до села Рясне-Руське набрала необхідні пів тисячі голосів.

Автор петиції Роман Папка зазначає, що продовження маршруту має вирішити проблему мешканців Підрясного, та допоможе тим, хто мешкає у Рудному і Рясне-Руському

Читайте також: Автобус №47 почав курсувати до Рясного. Розклад

«Дачний масив Підрясному активно розбудовується, але єдиний громадський транспорт, що проїжджає відрізок кільцевої між смт. Рудне і с. Рясне-Руське – це автобус №1001. Він надто нестабільний (інтервал – одна година на вихідних), дуже малий (переобладнані "газельки") і дорожчий. 21-й маршрут є стабільнішим та має більші автобуси. Продовження маршруту із порожньої кінцевої ТЦ "Три слони" на 5 км (+3 зупинки) не тільки вирішить проблему мешканців масиву, а й допоможе мешканцям смт. Рудне і с. Рясне-Руське», – вважає автор петиції.

Читайте також: Коли приватні перевізники Львова куплять нові автобуси

Додамо, що тепер петицію мають розглянути на одному з наступних пленарних засідань ЛМР. Якщо її підтримають, тоді профільний департамент має напрацювати дорожню карту для реалізації петиції.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар