Під час «ВЕЛОПАРКу» у Львові облаштують контейнери для сортування відходів

1145 0
У суботу та неділю, 11-12 червня, у Львові у Парку культури імені Богдана Хмельницького відбудеться масштабний фестиваль «ВЕЛОПАРК». У зв’язку непростим становищем у місті з вивозом сміття, під час проведення фестивалю організатори закликають сортувати відходи.
Фото: facebook.com/ParkKulturyLviv

Фото: facebook.com/ParkKulturyLviv

«Будуть облаштовані спеціальні контейнери для сортування відходів. Просимо відвідувачів сортувати сміття у два контейнери - в один вторинну сировину (пластик, скло та папір), яка потім буде розсортована на 3 фракції підприємством АВЕ та інше сміття, яке потрапить на сміттєзвалище», - повідомляють орагнізатори.  

Також організатори рекомендують приходити зі своєю тарою для споживання напоїв та їжі.

Нагадаємо, що у програмі велосипедних активностей фестивалю: велозаїзд супергероїв; змагання з гірського велосипеду; третій Чемпіонат України з велотріалу; вело-конкурси та вікторини; веломайстерня та прокат велосипедів; велоквест; навчання їзди на велосипеді; дитяча зона від вело-клубу «Колесо Вітрів»; виготовлення кастом-велосипеда від Franky Kustom Family; змагання з Mini Urban Downhill; ранкова його з велосипедом; катання нічним Львовом. 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар