Підготовчі роботи з рекультивації Грибовицького полігону коштуватимуть 34,5 млн грн

850 0
Завершити підготовчі роботи повинні до грудня.
Фото: Ольга Коваль

Фото: Ольга Коваль

У Львові проведуть підготовчі роботи з рекультивації сміттєзвалища у Грибовичах. Відповідний тендер на 34,5 млн гривень опублікували на сайті електронних закупівель Prozorro.

Читайте також: До та після. Як виглядатиме Грибовицьке сміттєзвалище після рекультивації. Візуалізація

Як повідомив у коментарі Tvoemisto.tv речник ЛКП «Зелене місто» Микола Рябика, роботи поділять на кілька частин:  підготовка земельної ділянки, будівництво протифільтраційних споруд для захисту території забудови від підтоплень.

«Серед підготовних робіт – розчистка та вивезення відходів, осушення земельної ділянки, облаштування під’їзних шляхів, аби можна було працювати на куполі тіла полігону. А також улаштування запобіжного валу для захисту ділянки від можливого негативного впливу техногенних факторів», – каже він.

Очікувана вартість становить 34,5 млн грн. Аукціон мають розпочати 18 липня. Завершити підготовчі роботи повинні до грудня.

Читайте також: ЛОДА повернула Львову повноваження з вивезення сміття

Нагадаємо, французька компанія Egis у 2017 році розробила для Львова новий план рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, який закрили після пожежі у 2016 році. Кошти для проєкту рекультивації полігону та будівництва сміттєпереробного заводу місто отримало від Європейського банку реконструкції і розвитку, Фонду чистих технологій та Східноєвропейського фонду енергоефективності та довкілля – загалом йдеться про 25 млн євро кредиту та 10 млн євро гранту. Улітку минулого року Egis передала місту проєкт рекультивації. Його відкоригували, і він пройшов державну експертизу. Після рекультивації на місці сміттєзвалища має бути сквер.

Ольга Коваль


...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!