Завод із виробництва кабельної продукції на Львівщині відкриває новий цех

3044 0
ТзОВ «ОДВ-ЕЛЕКТРИК» розширює свої виробничі кордони. Сьогодні у Львівській області відкривається новий цех для виробництва кабельної продукції.
фото: i.ytimg.com

фото: i.ytimg.com

Завод «ОДВ-ЕЛЕКТРИК» у Львівській області працює з 2003-го року, знаходиться в 60-ти км від Львова в місті Новий Розділ. Виробнича площа 6 тис. м². Зараз в підприємства виникла необхідність збільшення виробництва, тобто відкриття нових цехів.

Компанія займається виготовленням кабельної продукції і лямбда-зондів для різних типів автомобілів. До прикладу, на підприємстві виробляють електричні системи для дистанційного відкривання багажників в автомобілях: коли ногою провести під бампером, бо руки зайняті покупками, то багажник автоматично відкривається. Також виробляються системи конекторів для електромобілів.

Читайте також: На вулиці Зеленій і Надійній побудують житловий квартал і дитсадок. Візуалізація

Роман Матис, начальник управління інвестиційної політики ЛОДА, розповів для Tvoemisto.tv, що сьогодні буде відкрито ще один виробничий цех, куди буде частково переміщено частину виробництва і працівників, тому додаткових робочих місць буде створено небагато, орієнтовно кілька десятків.

Наразі у підприємстві працює 1400 працівників. В перспективі планується відкриття ще одного нового виробництва, яке буде займатися іншим профілем діяльності. Воно буде спрямоване на проектування машин для виробничих підприємств, подібних до «ОДВ-ЕЛЕКТРИК». Відкрити цех планують через кілька місяців.

Опублікувала Олеся Шеремета

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар