Підприємці у Львові зможуть реєструватися онлайн

713 0
Міська рада Львова та державне підприємство «Національні інформаційні системи» підписали Меморандум про співпрацю.
фото: s1.studway.com.ua

фото: s1.studway.com.ua

Сьогодні, 14 вересня, під час Форуму 451°E міська рада Львова та державне підприємство «Національні інформаційні системи» підписали Меморандум про співпрацю, повідомляє прес-служба ЛМР.

Меморандум підписали заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко та генеральний директор ДП «Національні інформаційні системи» Станіслав Лур’є. Документ передбачає, що співробітники ЛМР зможуть реєструвати юридичних і фізичних осіб, а також громадські організації на підставі електронних заяв в «Онлайн-будинку юстиції» і вносити відповідні дані до Єдиного деражавного реєстру.

«Національні інформаційні системи» невдовзі мають надати доступ до Порталу уповноваженим співробітникам міської ради. Сервіс мін'юсту «Онлайн-будинок юстиції» доступний за посиланням. Окрім онлайн-реєстрації, він дозволяє отримати дублікати документів про державну реєстрацію Актів цивільного стану, а також відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, необхідну інформацію з електронних реєстрів державної влади, замовити пристрої, які є носіями ЕЦП, для фізичних та юридичних осіб, тощо.

Нагадаємо, що Львів також планує перейти на зелену енергетику.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар