Політична реклама

Підприємцям Львова нагадують про електронні стрічки в касових апаратах

1045 0
Штрафні санкції за неподання контрольної стрічки РРО в електронній формі до 1 липня 2013 року не застосовуватимуться. У цей період підприємці матимуть змогу поступово перейти на нову форму звітування.

Про це Твоє місто повідомили у Державній податковій інспекції  Залізничного району Львова. Запровадження контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних створить комфортніші умови для суб'єктів господарювання.  в частині подання звітності про використання РРО в електронному вигляді. Нові апарати необхідні для передачі електронної звітності до податкових органів.

Такий сервіс дасть можливість зменшити витрати на утримання касової техніки - зекономити на друкуванні паперової контрольної стрічки, а також дозволить мінімізувати безпосереднє втручання податківців у підприємницьку діяльність.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!