В Україні змінять методику розрахунку тарифів за тепло

3136 0
Нова методика та тарифи на розподіл природного газу зменшать тарифи на теплову енергію, а розмір платіжки за послугу з централізованого опалення для населення стане меншим.
фото: tv.ua

фото: tv.ua

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомила, що нова методика розрахунку тарифів допоможе знизити платіжки на тепло. Про це повідомляє ukurier.gov.ua.

«Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проведено розрахунки тарифів на теплову енергію для першої групи ліцензіатів, які можуть бути схвалені для одержання пропозицій зацікавлених сторін з урахуванням: нової методології визначення та розрахунку тарифів на послуги розподілу природного газу; нового рівня мінімальної заробітної плати, передбаченого законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік». Середнє зменшення тарифу по зазначених ліцензіатах становитиме близько 60 грн за 1 Гкал, або понад 5% від чинного на сьогодні тарифу на теплову енергію», - йдеться у повідомленні комісії.

Читайте також: Мадрид, Багдад і соціальний колаж: навіщо науковці вивчають Сихів

Як розрахували в НКРЕКП, для родини, яка проживає в однокімнатній квартирі, платіжки зменшаться майже на 300 грн; для родини, що мешкає в двокімнатній квартирі, — понад 400 грн.

В НКРЕКП уточнили, що розрахунки для першої групи були виконані за 11 підприємствами, що здійснюють ліцензовану діяльність у різних регіонах України з обсягом корисного відпуску майже 40% від загального обсягу корисного відпуску ліцензіатів Нацкомісії.

Опублікувала Олеся Шеремета


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!