Поліція розповіла про заходи безпеки для таксистів

1012 0
Головне управління Національної поліції у Львівській області склало список порад для безпеки таксистів, що працюють вночі.
фото: zakarpat-evakuator.com.ua

фото: zakarpat-evakuator.com.ua

Для безпеки водіїв, що працюють таксистами у нічний час, поліція дає поради, як вберегтися від небезпеки. Про це повідомляється на Facebook-сторінці ГУНП у Львівській області.

Поради таксистам:

1. Для посадки – висадки пасажирів старайтесь уникати малолюдних, а також погано освітлених місць. Надавайте перевагу добре освітленим ділянкам, наприклад: поблизу нічних магазинів, кіосків, вокзалів, станцій.

2. Перед тим як запросити пасажира до салону, пересвідчіться, що його поведінка не є агресивною, відсутні ознаки алкогольного або наркотичного сп’яніння (характерний запах, розширені зіниці, порушення мовлення та координації дій).

3. Переконайтесь, що в руках пасажира та під одягом немає речей, котрі нагадують зброю або можуть бути використані як зброя (металеві предмети – палиці, ножиці, шнури або електродроти).

4. Переконайтесь, що пасажир чітко знає куди йому потрібно і може точно вказати точну адресу цього місця, прикмети, за якими це місце можна знайти, може вказати найкоротший маршрут до нього. Якщо виникають сумніви – можна поставити пасажиру кілька додаткових запитань.

5. Після того, як пасажир зайшов у салон таксі, повідомте про ваш маршрут диспетчера або колегу-водія таксі телефоном. Робіть це голосно, чітко і в розмові обов’язково вкажіть вірогідну тривалість поїздки.

6. Під час руху старайтесь не змінювати маршрут, навіть якщо пасажир наполегливо вас про це просить.

7. Намагайтесь, щоб пасажир не сидів у вас за спиною на лівому задньому пасажирському місці.

8. При виникненні непередбачуваної ситуації або прямого нападу постарайтесь максимально швидко залишити салон автомобіля – простіше кажучи – втікайте.

9. Не вступайте в боротьбу з нападником – він може бути озброєним або іншим чином підготовленим до нападу.

10. Максимально швидко повідомте про злочин працівників міліції за телефоном "102". В повідомленні необхідно вказати місце скоєння злочину, час, прикмети злочинця, марку, модель, державні номерні знаки автомобіля, кількість пального в баку авто (якщо автомобіль викрали) та напрямок, в якому поїхав злочинець.

11. Ніколи не впускайте підозрілого або підозрілих пасажирів в салон автомобіля. В нічний час переговори з пасажирами ведіть лише через відчинене вікно при усіх замкнених дверцятах. Автомобіль старайтесь не глушити і в будь-який момент будьте готові рушити з місця.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!