Половина автомобілів патрульної поліції Львова у неробочому стані

1737 1
За участю патрульних автомобілів було скоєно сім ДТП.
Фото: патрульна поліція Львова

Фото: патрульна поліція Львова

В управлінні патрульної поліції у Львівській області з 92 автомобілів у неробочому стані перебуває і не експлуатується 47 авто, у тому числі 43 патрульні автомобілі. Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на звіт Рахункової палати.

За час аудиту у Львівській області за участі патрульних автомобілів скоєно сім ДТП, при цьому за чотирма з них факти аварій не були зафіксовані.

Читайте також: Львівські поліцейські скаржаться на свої автомобілі і хочуть потужніші

«У результаті службові розслідування не проводилися, винні у скоєнні ДТП не встановлені. За трьома випадками пошкоджень автомобілів строки накладення адміністративних стягнень на момент розгляду справ закінчилися. Як наслідок, автомобілі перебувають у неробочому стані, вартість відновних робіт трьох із них становить 538,7 тис. грн, вартість інших не встановлена», – йдеться у звіті.

Зазначається, що відомство проводило звіт діяльності підрозділів Національної поліції України з 7 грудня 2017 року по 1 березня 2018 року. Об’єктами аудиту були Національна поліція України, та головні управління у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Харківській та Херсонській областях.

Читайте також: Привезти авто з Європи: варіант «не бляхи»

Загалом встановлено, що по управліннях Нацполіції в зазначених областях у наявності 1876 автомобілів, більшість з яких отримані у 2015–2016 роках, з них 1196 – це Toyota Prius. На час аудиту кожна п’ята машина не експлуатувалася. 313 автомобілів не використовувались через пошкодження отримані внаслідок ДТП, а 79  – через технічну несправність.

Нагадаємо, що на автошляхах Львівської області працюватимуть 5 додаткових екіпажів. Їх почали залучати з 21 липня. Такі дії пов’язують із низкою смертельних ДТП, котрі трапились зокрема 20 липня поблизу Житомира, де загинуло 10 пасажирів рейсового автобуса, та у Одеській області. Загалом у той день на автотрасах України загинули 26 осіб.

Нагадаємо, що в місті триває кампанія «Безпечні дороги», спрямована на покращення ситуації з безпекою руху. #безпечні дороги – соціально-інформаційний проект медіа-хабу «Твоє Місто» за участі соціальної ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить» таПатрульної поліції Львівщини, спрямований на покращення ситуації з безпекою руху в місті Львові.

Заходи, що реалізовуються в межах проекту – серія публічних дискусій про виклики та проблеми в дотриманні правил дорожнього руху, просвітницька кампанія в медіа, соціологічні дослідження, покращення інфраструктури міста, популяризація світловідбивних елементів, навчання школярів основам безпеки руху в школах Львова; тренінги та семінари з батьками учнів; соціальна візуальна реклама та пам’ятки, співпраця з храмами міста, інше.

Партнери кампанії –  група автомобільних компаній AriaGroup (офіційний дилер BMW, Volkswagen, Nissan, Honda, Seat), мережа магазинів Вухо.ком,LvivInternationalRotaryClub, радіо Львівська Хвиля.


Читайте також:

Коментарі (1)

Додати коментар
26 Липня, 2018 17:20
Остап [***]s://[***].facebook.com/VitosDneprLive/posts/714881162187955