Поляк рідною мовою проголосував на всенародному опитуванні Зеленського

2115 0
Вік, як громадянин Польщі, який проживає у Львові, не знав, як його точно заповнювати.
Фото: nikopolnews

Фото: nikopolnews

Громадянину Польщі у Львові Томашу Баарту сьогодні, 25 жовтня, запропонували взяти участь у опитуванні від президента України Володимира Зеленського. Про це Баарт повідомив у себе на Фейсбуку.

Він прийняв пропозицію і залишив напис польською мовою.

«Під виборчою дільницею у Львові стояв молодий чоловік і роздавав листки, де було п'ять питань. Дав також і мені, але я, як громадянин Польщі, який проживає у Львові, не знав, як його точно заповнювати, тому написав на листку польською мовою «Голос поляка» (Głos Polaka) і поставив знак питання», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Зеленський анонсував всенародне опитування у день виборів

Нагадаємо, що пройти опитування від президента пропонують на не всіх львівських дільницях. Зокрема, у Галицькому районі Львова на виборчій дільниці №461851 сьогодні не було представника, який би пропонував відповісти на 5 запитань від президента України Володимира Зеленського.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!