Послуги Укрпошти подорожчають

1423 0
Національна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації прийняла рішення підвищити граничні тарифи на ряд поштових послуг у середньому на 19,5%.
фото: www.tyachiv.com.ua

фото: www.tyachiv.com.ua

Підняття ціни за послуги ініціює сама Укрпошта. Тарифи підвищилися на пересилання листів, карток, бандеролей, а також на посилки до 10 кг. Собівартість надання послуг вже не покривається чинним тарифами. Окрім того, збільшилися витрати на пальне, електроенергію, ціни на інші товари і послуги, – пояснюють представники Укрпошти.

Читайте також: На скільки подорожчає «комуналка»: онлайн-калькулятор

90% у структурі витрат – це виплата зарплат й обслуговування мережі. Підняття тарифів дозволить підприємству збільшити доходи в цілому на понад 127 млн ​​грн. Додатковий дохід піде, у першу чергу, на підвищення зарплат листоношам, які залишаються надзвичайно низькими.

Останній раз тарифи Укрпошти переглядалися влітку 2013 року.

 

Джерело: Економічна правда

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!