Прем'єр-міністр пояснив, кому і наскільки піднімуть стипендії

1437 0
Розміри академічних стипендій будуть збільшені на третину, зокрема встановлюються підвищені розміри для відмінників та здобувачів дефіцитних спеціальностей.
фото: haribhoomi.com

фото: haribhoomi.com

Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив на початку зустрічі зі студентами та викладачами Буковинського державного медичного університету у місті Чернівці.

«Наша пропозиція полягає у тому, щоби академічні стипендії були справедливо розподілені за участю студентського самоврядування, – зазначив Володимир Гройсман. – У цьому контексті ми передбачаємо збільшення стипендій – ті, хто отримував 800 грн, зараз закладаємо, що вони будуть отримувати не менше 1100, відмінник буде отримувати 1600 грн, а за вузькими спеціальностями, наприклад, інженер, буде отримувати трохи більше 2 тис. грн».

Загальний обсяг видатків на стипендії у проекті бюджету на 2017 рік дорівнює майже 6 млрд грн, наголосив Володимир Гройсман. Стипендіальний фонд на 2017 рік в цілому збільшено майже на 580 млн.

Читайте також: Львівські студенти пройшли у фінал престижного бізнес-конкурсу

Говорячи про те, який відсоток студентів буде охоплено стипендіями, він зазначив, що є різні підходи: «Якщо ми будемо платити стипендію просто за навчання – це один підхід, якщо за успіхи у навчанні – це інший. І, звісно, ми маємо підтримати незахищених або стипендії соціального характеру». «Моя думка – ті, хто навчається краще, мають отримувати більше», – зауважив Прем’єр-міністр.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар