Презентація диску українського літургійного співу. Де послухати?

1389 0
Диск «С нами Бог» містить частини Літургії, записані на Святій Землі у виконанні міжнародної команди співців.
Фото: velychlviv.com/

Фото: velychlviv.com/

30 серпня 2015 року в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11) відбудеться презентація диску «С нами Бог». У записі диску взяли участь співці з України, Австрії та Словаччини: ієрей Тарас Байцар (2-й тенор, Україна), Даниїл Ґалазда (баритон, Австрія), протодиякон Назарій Ярунів (бас, Україна), ієрей Ярослав Лайчак (1-й тенор, Словаччина) (через відсутність його партії виконає Володимир Пунько). 

Як розповідають організатори, диск «С нами Бог» є паломництвом у співі: подорожуючи по Святій Землі, співаки записували різні частини богослужіння в Єрусалимі, Вифлеємі, Назареті та Галилеї. Багато з піснеспівів, які увійшли до диску, записували саме в тих місцях, де відбувалися події, про які вони розповідають. Під час одного із паломництв прочанам пощастило зустріти владику Венедикта на вершині гори Тавор і спільно з ним відслужити Божественну Літургію. Аматорські записи частин цієї Літургії також є у додатку до основних записів.

За даними Духовної величі Львова

Опублікував Ігор Саджениця

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!