Проект дитячого майданчика біля собору Святого Юра розроблять до кінця року

1500 0
З наступного року планують розпочати будівництво об'єкта.
візуалізація: contest.com.ua

візуалізація: contest.com.ua

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради визначив Галицьку районну адміністрацію замовником проектної документації будівництва дитячого майданчика на площі Святого Юра у Львові.

Згідно з рішенням виконкому, районна адміністрація має укласти угоду на проектування з переможцем конкурсу.

Як повідомила представниця Галицької райадміністрації, очікується, що проект дитячого майданчика буде готовий до кінця року, а з наступного розпочнуть будівництво.

Нагадаємо, переможцем конкурсу на найкращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика на площі Святого Юра став авторський колектив «Архітектурного бюро "А44"» зі Львова.

Згідно з умовами конкурсу, його учасники мали розробити концепт дитячого майданчика, де зможуть одночасно перебувати до 20-ти дітей трьох вікових груп – від новонароджених до 12-ти років. Окрім того, запропонований проект мав пов’язати дитячий майданчик з наявною планувальною структурою скверу, а також передбачити максимальне збереження зелених насаджень і появу нових.

Читайте також: Як змінять громадські простори Львова. Плани урбаністів на 2017-й рік

Ділянка проектування розташована у сквері на площі Святого Юра, історично сформованому у 1897-му році за проектом Арнольда Рерінга. У 70-х роках у сквері був збудований дитячий майданчик за проектом студентського проектно-конструкторського бюро Львівського політехнічного інституту з використанням мініатюрних форм замку. Дитячий майданчик знаходився у незадовільному стані та був демонтований у межах реконструкції площі Святого Юра та прокладення автомобільної дороги.


Читайте також: