Політична реклама

Прокуратура незадоволена роботою львівських маршруток

586 0
Якість та безпеку перевезень на міських маршрутах Львівська міська рада не контролює. До таких висновків дійшла прокуратура Львова після відповідної перевірки роботи департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради, повідомили у прес-службі прокуратури Львова.

Встановлено, що підприємства-перевізники без погодження з ЛМР вносять зміни у паспорти маршрутів, а у подальшому здійснюють перевезення не за затвердженими міськрадою схемами маршрутів. Крім цього, частина перевізників використовує не таку кількість транспортних засобів, як це передбачено укладеними з ЛМР договорами. Почастішали випадки травмування осіб у дорожньо-транспортних пригодах з вини водіїв ліцензованого пасажирського автотранспорту.

Водночас реагування посадові осіби не ініціюють перевірок роботи перевізників та дотримання ними ліцензійних умов і загалом не володіють інформацією про реальний стан перевезень у Львові.

Прокуратура Львова внесла подання міському голові з вимогою усунути виявлені порушення та притягнути до відповідальності винних посадових осіб департаменту житлового господарства та інфраструктури.

 


Читайте також: