Простір Синагог цілодобово охоронятиме пост Муніципальної дружини

1418 1
На «Просторі Синагог» встановили камеру спостереження та цілодобовий пост охорони.
фото: lviv.web2ua.com

фото: lviv.web2ua.com

У Львові ухвалили рішення встановити на «Просторі синагог» камеру відеоспостереження та цілодобовий пост охорони, інформує прес-служба ЛМР.

«Простір Синагог» є цінною історичною пам’яткою міста Львова. Для нас важливо, щоб мешканці і гості міста, які відвідують цей простір, з належною пошаною і відповідальністю ставилися до цього об’єкту: не розпивали там спиртних напоїв, не вигулювали собак, не вчиняли різного року порушень. Охорона вже працює. Встановлену камеру вже під’єднали до відеонагляду «Центру безпеки міста» і маємо можливість цілодобово бачити «Простір синагог», – розповів керівник ЛКП «Муніципальна дружина» Юрій Діль.

Читайте також: Що має побачити кожен львів’янин: Простір Синагог

Нагадаємо, 4 вересня 2016 року у Львові відкрили «Простір Синагог» – це законсервовані залишки синагоги «Золота Роза», помаркований фундамент єврейського Будинку навчання (Бейт Гамідраш) та меморіальна інсталяція «Увіковічнення».

Також очищено від бетону та помарковано білим каменем; встановлено меморіальну інсталяцію «Увіковічнення» із цитатами мешканців Львова та людей, пов’язаних з містом, які були євреями; демонтовано літній майданчик сусіднього ресторану та висаджено нові дерева.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
28 Травня, 2017 15:10
дон А решта охороняти не треба?Тільки простір синагог?Пси