Реєстрацію на вступні іспити для магістрів перенесли і перевели в онлайн

1044 0
Реєстрація триватиме з 12 травня до 5 червня включно.
ілюстративне фото: cherkasy24.info

ілюстративне фото: cherkasy24.info

Реєстрації на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) перенесли. Вони триватимуть з 12 травня до 5 червня включно. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки.

«Враховуючи ситуацію з поширенням коронавірусу, реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ відбуватиметься повністю онлайн. Міністерство розробило та оприлюднило докладну покрокову інструкцію, як приймальним комісіям збирати, опрацьовувати та реєструвати документи вступників», – каже заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Вступники на магістратуру зможуть надіслати скан-копію заяви, документа, що підтверджує особу, та інших необхідних документів для реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ на офіційну електронну скриньку приймальної комісії, зазначену в ЄДЕБО та на сайті закладу вищої освіти, або з використанням іншого, визначеного закладом каналу зв’язку.

Читайте також: У МОН розширять перелік спеціальностей, де магістрам треба буде складати ЗНО з іноземної мови

Контактні дані приймальних комісій закладів вищої освіти (електронна скринька, адреса, телефон) вступники можуть знайти в Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності та на офіційних сайтах закладів.

Приймальні комісії мають перевірити наявність документів, які необхідні для реєстрації, та надати вступнику відповідь про отримання. Далі уповноважений представник приймальної комісії має роздрукувати документи, сформувати особову справу вступника та створити запит на формування екзаменаційного листка, а далі, відповідно, сформувати екзаменаційний листок. Зробивши всі перевірки та реєстрацію, представник приймальної комісії має надіслати електронною поштою скан-копію листка вступнику для перевірки. Оформлений екзаменаційний листок можуть надіслати також звичайною поштою, якщо про таку необхідність вказано в анкеті.

Повний перелік документів, скан-копії яких мають надсилати вступники: анкета-заява; документ, що посвідчує особу; облікова картка платника податків; документ про здобутий ступінь вищої освіти; фотокартка для документів; медична довідка (тільки для вступників, які за станом здоров’я звільняються від проходження ЄВІ/ЄФВВ); довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (тільки для вступників, які навчались у військових закладах).


...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!