Реконструкцію вулиці Сихівської у Львові завершать до суботи

1197 0
До 10 жовтня у Львові обіцяють завершити роботи на вулиці Сихівській, а до 24 жовтня – ремонт дорожнього покриття на просп. Червоної Калини. Про це інформують у прес-службі міськради.
фото: прес-служба ЛМР

фото: прес-служба ЛМР

Роботи з реконструкції дороги на вул. Сихівській розпочались 1 вересня. За цей час тут виконано заміну водопровідних переходів, встановлено дощоприймальні колодязі та нові бордюри, а також виконано регенерацію дорожньої основи за технологією «холодний ресайклінг» на товщину 22 см. Завершуються роботи із влаштування асфальтобетонного покриття. Станом на сьогодні, роботи виконано на 85%. Залишилось ще відремонтувати світлофорний об’єкт та нанести дорожню розмітку.

Замовник будівельних робіт – департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР. Роботи виконує ТзОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл». На об’єкті працює 8 одиниць техніки. На час ремонту тут організовано реверсний рух транспорту.

«Сихівчани довго очікували масштабного ремонту вул. Сихівської, адже з року в рік ми робили лише поточний ремонт, латали ямки. Цьогоріч розпочали капітальні ремонти. З 1980-го року, з моменту створення Сихівського району, вул. Сихівська не ремонтувалася», – підкреслює голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк.

«На вул. Сихівській максимальна товщина асфальту – 4 см. Для такої магістральної дороги така товщина є недостатньою, тому тут завжди були проблеми. Цього року вже буде зроблено якісно та надійно», – додає начальник управління житлового господарства Юрій Голець.

Нагадаємо, реконструкція вул. Сихівської загалом передбачала влаштування дорожнього покриття з асфальту (17251 м2), ремонт бічних проїздів (1827 м2), ремонт технічних тротуарів (1045 м2), заміну переходів водопроводу через дорогу (3 шт.), заміну дощоприймачів (20шт.) та ремонт світлофора.

Щодо просп. Червоної Калини, то роботи тут розпочалися 18 вересня. За цей час на ділянці від вул. Сихівської до вул. Драгана виконано підготовчі роботи. В межах передбачених коштів, цьогоріч тут планують виконати повний обсяг робіт з асфальтування проїзної частини основної дороги, а наступного року – завершити ремонт бічних проїздів.

Нагадаємо, загалом реконструкція проспекту передбачає влаштування 74798 м2 дорожнього покриття з асфальту і 31257 м2 тротуарів та велодоріжок, а також встановлення 15,4 км бордюрів.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар