Рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища планують розпочати цьогоріч

1058 0
Цього тижня, у четвер, 14 липня, на сесії Львівської міськради планують виділити першу суму коштів для рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища. Про це інформують у прес-службі міськради.
фото: explorer.lviv.ua

фото: explorer.lviv.ua

Як повідомив мер Львова Андрій Садовий, уже цього року  можливо буде розпочати рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища.

«Я би дуже хотів, щоб ми у найшвидші терміни приступили до стабілізації та рекультивації полігону. Першу суму коштів ми будемо виділяти на сесії 14 липня. Друга велика робота – це з міністерством, бо потрібно, щоб вже було фіналізоване рішення у міністерстві щодо коштів на проектування і на будівництво нового заводу», - пояснив Андрій Садовий.

У той ж час міський голова зазначив, що усі пропозиції, які місто отримувало від обласної адміністрації щодо розміщення ділянки для нового полігону, мали негативний відгук від сільських і міських рад, на території яких і планували розміщувати полігон.

«Грибовичі ніколи не пропонували на своїй території будувати завод, у них завжди була тільки одна вимога – це рекультивація. Я їх прекрасно розумію. Тому для мене сьогодні це також один з пріоритетів – рекультивація існуючого полігону. Почнемо після того, коли проект буде завершений, коли буде проведена експертиза. Плануємо усе це зробити у літній період», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Читайте також: Грибовицьке сміттєзвалище. План «А» Садового

Зазначимо, міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до Президента України Петра Порошенка та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням про оголошення міста Львова та сіл Малехова і Грибович зоною надзвичайної екологічної ситуації. У той ж час міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак вважає, що відповідальність за ситуацію на Грибовицькому сміттєзвалищі мають нести місцеві комунальники.

9 червня, на сайті Мінрегіону з’явилась інформація про те, що Львівська міська рада не надала рішення проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. У свою чергу місто запевнило, що згідно з умовами договору, свою відповідь має надіслати до 1 липня. У той ж час, уже наприкінці тижня стало відомо, що Облдержадміністрація погодила звернення Львівської міської ради щодо виділення земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного комплексу твердих побутових відходів. Проте, де знаходиться ділянка ніхто не повідомляє.

 

Опублікувала Мар’яна Федина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар