Ремонт вулиці Замарстинівської відтермінували. Актуальні фото

3322 1
Ремонтні роботи на вулиці Замарстинівській, які планували розпочати в липні, перенесли.
фото: Марія Стахів

фото: Марія Стахів

До кінця року у Львові мають відремонтувати вулицю Замарстинівську (на ділянці від вул. Гайдамацької до вул. Липинського). Іншу частину дороблятимуть 2018-го.

Як зазначив під час брифінгу директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, початок робіт відтермінували через зауваження: «У липні роботи на Замарстинівській не розпочнуться. Зараз ми розглядаємо зауваження, які нам виставила експертиза, яких є приблизно сотня. Треба ще місяць, аби отримати експертне погодження, визначити вартість робіт, провести тендер. Розуміємо, що цього року повністю фінансування не отримаємо. Вулиця Замарстинівська – одна з найгірших у місті, на деяких її ділянках відсутня каналізація. Тому важливо і відремонтувати дорогу, і провести комунікації».

Читайте також: Планування на трієчку. Що заважає Львову ремонтувати вулиці по-європейськи

Нагадаємо, на ремонт вулиці Замарстинівської виділено 10 млн грн, але, як раніше прокоментував Олег Береза для Tvoemisto.tv, це лише початкова ціна, для відновлення вулиці знадобиться більше коштів. За його словами, на час ремонту рух буде реорганізовано. План реорганізації надасть компанія, яка виграє тендер. «Це буде, мабуть, найбільш безболісне перекриття руху у Львові, адже вулиця знаходиться в такому стані, що без потреби на неї ніхто не заїжджає», – додав він.

Так вулиця Замарстинівська виглядає зараз:

Юлія Сабадишина,
фото Марії Стахів


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
7 Липня, 2017 06:35
Yurko Козли