Ремонт яких львівських вулиць планують завершити цьогоріч

2663 0
Як розповів начальник управління житлового господарства ЛМР Юрій Голець, цього року у Львові планують закінчити ремонт вулиць Богданівської та Мечникова, а також облаштують виїзд з вулиці Пулюя на вулицю Кульпарківську.
ілюстративне фото: lvivexpres.com

ілюстративне фото: lvivexpres.com

«Планується виконання робіт на вул.Богданівській: завершення від вул.Тракт Глинянський до вул.Золочівської і від вул.Золочівської до вул.Пластової. Тобто, вул.Богданівська цього року мала б бути закінчена повністю. Це велика об’їзна магістраль, яка дасть можливість великій кількості транспорту виїжджати на цю вулицю, минаючи вул.Личаківську, де, власне, велика кількість транспорту їде тільки через те, що там хороше покриття.

Також є відтинок дороги на вул.Пулюя, що дасть змогу зробити виїзд з цієї вулиці на вул.Кульпарківську. Дорога там є, але вона напевно не експлуатувалася більше, ніж 10 років. Мешканці цього масиву, особливо нового житлового комплексу, потребують виїзду. Бо з вул.Пулюя виїзд на вул.Наукову є затруднений, тому власне, робиться виїзд на вул.Кульпарківську», –  розповів Юрій Голець.

Читайте також: Які дороги у Львові закрити для проїзду: перелік

За його словами, наприкінці червня – на початку липня  планують розпочинати ремонт вулиць Київської та Котляревського. Також цього року в планах завершити вул.Мечникова, та розпочати і завершити ремонт вул.Садової.

«Це основні магістралі. Але ще є багато доріг і тротуарів, де замовниками ремонтів виступають районні адміністрації. І це  обчисляється сотнями тисяч метрів квадратних», –  додав Юрій Голець.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар