Російську мову виключили з переліку предметів ЗНО на наступний рік

1260 0
У 2017 році на ЗНО з російської мови зареєструвалися тільки 1,4% осіб з усіх тих, хто збиралися складати зовнішнє незалежне оцінювання.

У 2018 році російську мову виключили з переліку предметів, з яких складають зовнішнє незалежне оцінювання. Про це повідомляє Zaxid.net з посиланням на затверджений Міністерством освіти та науки оновлений перелік предметів ЗНО.

Згідно зі звітом, опублікованим на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти, у 2017 році на ЗНО з російської мови зареєструвалися тільки 3 381 особа, що складає лише 1,4% від загальної кількості учасників цьогорічного зовнішнього незалежного тестування.

Читайте також: Площа Ринок говорить російською. Чому так сталось і що робити?

Загалом в оновленому переліку затверджено 11 предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови.

Наступного року для випускників шкіл результати ЗНО з трьох предметів – української мови та літератури, математики або історії України та ще одного з предметів із переліку – будуть зараховуватися як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Крім того, на ЗНО з іноземних мов чекає нововведення – частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар