Рятувальники чергуватимуть у храмах та церквах на Великдень

876 0
ГУ ДСНС України у Львівській області закликає священнослужителів та парафіян дотримуватись правил пожежної безпеки у релігійних закладах, бути обережними при користуванні відкритим вогнем.
ілюстративне фото

ілюстративне фото

На період святкування Великодня, починаючи з 9:00 7 квітня до 9:00 10 квітня, підрозділи ДСНС переходять на посилений режим несення служби. Безпосередньо у Великодню ніч та 8 квітня рятувальники чергуватимуть у храмах та церквах по всій території України, повідомляє прес-служба ДСНС.

Посилена готовність сил і засобів Служби до реагування на надзвичайні ситуації пояснюється тим, що святкування Великодня пов’язане з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок, під час богослужінь.

ГУ ДСНС України у Львівській області закликає священнослужителів та парафіян дотримуватись правил пожежної безпеки у релігійних закладах, бути обережними при користуванні відкритим вогнем, після закінчення Богослужіння вимикати електричні прилади, постійно слідкувати за справністю електричних мереж, забезпечити наявність в храмах достатньої кількості вогнегасників. Під час освячення паски необхідно подбати про те, щоб запалена свічка не торкалась поліетилену або кошика.

Також рятувальники закликають приносити на кладовища живі, а не штучні квіти. Адже саме штучнi квiти та вiнки часто стають причинами пожеж на кладовищах, бо моментально спалахують вiд запаленої свiчки. При виборі свічок слід обирати якісні свічки, краще із скляним корпусом. Ковпачки повинні бути металеві, бо вони не плавляться.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар