Серед підприємств «Укроборонпрому», які віддадуть під приватизацію, є львівський завод

2346 0
Йдеться про Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут.
Фото: Укроборонпром

Фото: Укроборонпром

Зі складу Державного концерну «Укроборонпром» виведуть 17 підприємств, 16 з яких будуть передані до Фонду державного майна України з метою їх подальшої приватизації. Ще одне перейде до сфери управління Міністерства оборони України. Відповідну постанову прийняв Кабінет Міністрів України. Про це йдеться на сайті концерну.

Читайте також: Укроборонпром пропонує приватникам виготовляти апарати ШВЛ за своїми кресленнями. Фото

Відповідно до прийнятого рішення, до Фонду державного майна України передадуть Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут.

Як йдеться у повідомленні, 11 підприємств, які увійшли до переліку на відчуження, не здійснювали фінансово-господарської діяльності, ще 5 – були збитковими та мали незадовільні економічні показники.

Довідково

Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут – науково-виробниче підприємство військово-промислового комплексу України. ЛНДРТІ розробляє радіолокаційну техніку і радіотехнічні системи різного призначення в частотному діапазоні до 95 ГГц, а також інформаційно-керуючі системи для наземних транспортних засобів і бронетехніки. Входить до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки України.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!