Середня зарплата на Львівщині зросла за рік майже на половину

3003 0
Показник середньої зарплати на Львівщині на 10% менший за середньоукраїнський.
ілюстративне фото: Дзеркало тижня

ілюстративне фото: Дзеркало тижня

Державна служба статистики України оприлюднила дані по середній заробітній платі в регіонах України за 2017 рік. Згідно з інформацією, середня заробітна плата на Львівщині з початку року зросла майже вполовину – на 46,6%. У січні 2017 року вона становила 5372 грн, а в грудні – 7879 грн.

Читайте також: В Україні зросла мінімальна зарплата

Станом на грудень 2017 року Львівщина посідає дев’яте місце в рейтингу середніх зарплат по Україні. Найбільші зарплати у Києві (14035 грн), Донецькій (9886 грн, без урахування тимчасово окупованих територій) та Миколаївській областях (8828 грн). Також Львівщина поступається Київській, Запорізькій, Одеській, Дніпропетровській та Закарпатській областям. Середній показник зарплати у Львівській області на 10% нижчий, ніж середньоукраїнський.

Дані наведено по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!