Сергій Жадан і «Розділові» ділилися з львів’янами любов’ю у трьох вимірах. Фоторепортаж

1125 0
Медіавистава від Сергія Жадана та Ольги Михайлюк вдруге завітала до Львова. Цього разу подія відбулася у рамках промо-туру першого аудіоальбому «Розділові».

За словами творців, проект – це мультимедійне дослідження любові через слова, звук і зображення. «Розділові» наповнили текст не лише інтонаціями, але й почуттями та емоціями, які створили для глядачів образи та асоціації. Виконавців кілька разів викликали на біс гучними оваціями.

«Звісно, «роздІловІ» – проект живий, він твориться щоразу по-новому, що й робить його унікальним. Але, разом із тим, проект існує вже тривалий час і має свої усталені обриси, зокрема музичні. Це самодостатній матеріал, який містить у собі все, що потрібно справжній музиці — щемкість, гіркоту, пронизливість і надію», – характеризує проект його співзасновник Сергій Жадан.

Довідка. Проект існує вже п’ять років, створений у березні 2012-го року режисеркою і перфомеркою Ольгою Михайлюк спільно із письменником Сергієм Жаданом. Згодом до ініціативи долучилися білоруські музиканти Олександр Ворсоба і Сергій Кравченко з гурту Port Mone. Зараз «Розділові» існують окремо і у віртуальному світі: на сайті rozdilovi.org  можна детальніше дізнатися про перфоманс, виконавців та переглянути відеозаписи окремих виступів. 

Текст – Марія Глушко,
фото – Петро Ткачишин


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар