Ще одне «золото» Паралімпіади для України приніс веслувальник Ємельянов

1327 0
Він подолав дистанцію за 40,355 секунди, випередивши найближчого суперника із Росії на 0,1 секунди.

Українець Сергій Ємельянов став переможцем Паралімпійських ігор в Токіо. Представник Полтавщини здобув «золото» у веслуванні на байдарці-одиночці у класі KL3. Про це повідомляє Укрінформ.

Ємельянов подолав дистанцію 200 метрів за 40,355 секунди, випередивши найближчого суперника із Росії на 0,1 секунди. Рівненчанин Микола Синюк на байдарці-одиночці на 200 метрів завоював срібну медаль у класі KL2.

В активі паралімпійської збірної України вже 87 нагород – 21 золота, 41 срібна та 25 бронзових. «Синьо-жовті» посідають 5-е місце у загальнокомандному заліку і 4-те – за кількістю медалей.